Zvárané podskupiny osobnej dopravy

Výroba zváraných a opracovaných konštrukcií určených pre vozne osobnej prepravy.

Spoločnosť Tatravagónka sa tiež zaoberá výrobou zváraných košntrukcií pre vozne osobnej prepravy. V podmienkach našej výroby sme schopní vyrábať podskupiny z ocele a oceľovokarbónových zliatín podľa existujúcej výrobnej dokumentácie, vrátane opracovania obrobku až do dĺžky 11000 mm.

Kontaktujte nás

Zvárané podskupiny osobnej dopravy
Prestavby

Prestavby

Prestavby existujúcich vagónov.

Pre predĺženie životnosti staršieho vagóna a vylepšenie jeho užitkových vlastností je Tatravagónka schopná ponuknúť prestavbu takýchto vagónov. Podľa rozsahu prestavby navrhne Tatravagónka buď ponechanie existujúceho schválenia alebo získanie nového schválenia.

Kontaktujte nás

Náhradné diely

Výroba náhradných dielov pre nákladné vagóny.

Vyrábame náhradné diely pre vagóny vlastnej výroby, sme však pripravení vyrábať aj v širšom rozsahu pre vagóny mimo našej produkcie.

Kontaktujte nás

Náhradné diely

Elektrina

Dodávka a distribúcia elektriny.

Tatravagónka vlastní povolenie na dodávku a distribúciu elektriny schválené úradom- URSO Bratislava č.2006E 0144. Prevádzkuje miestnu distribučnú sústavu (MDS) a zároveň je dodávateľom elektriny v areáli podniku v Poprade. Na predaj elektriny používa aktuálne cenníky pre elektrinu a distribučné služby, ktoré má schválené úradom- URSO, podľa platných zákonov a vyhlášok, pre danný rok.

Kontaktujte nás