03. mája 2023

TATRAVAGÓNKA NA TRANSPORT LOGISTIC 2023

Po niekoľkoročnej odmlke sa čoskoro opäť otvoria brány medzinárodného veľtrhu logistiky, mobility, IT a dodávateľských reťazcov TRANSPORT LOGISTIC 2023. Spoločnosť TATRAVAGÓNKA a. s., ako popredný európsky výrobca nákladných vozňov a podvozkov, na podujatí nebude chýbať ani tentokrát. Aj v tomto roku spoločnosť predvedie niekoľko inovatívnych riešení rešpektujúc požiadavky trhu a potrieb zákazníkov. TATRAVAGÓNKA a.s. predstaví tri nové vozne :

• prvý 6-osový intermodálny vozeň so zabudovanými košmi Sdggmrss pre rozchod 1668 mm a 1435 mm,

• najefektívnejší vozeň na prepravu ťahačov Laados,

• najrýchlejší TSI intermodálny vozeň Sggmrss 92´.

Vo svojom druhu sú všetky vozne výnimočné svojím konštrukčným riešením a dizajnom.

Okrem týchto exponátov bude v Mníchove možné vzhliadnuť aj ďalšie produkty z diel-ne spoločnosti TATRAVAGÓNKA a.s. Intermodálnu prepravu bude reprezentovať aj vozeň spoločnosti VTG T4000 určený na prepravu návesov na pyrenejskom Poloostrove, T3000 spoločnosti GATX a vozeň Sgmmns 41 ́spoločnosti Wascosa. Taktiež spoločnosť RailRelase predstaví svoju špeciálnu 30’ otvorenú nadstavbu, optimalizovanú pre ťažký tovar, na našom vozni Sgnss 60’.

„Exponáty spoločnosti TATRAVAGÓNKA a.s. na výstave TRANSPORT LOGISTIC 2023 reflektujú naše odhodlanie hľadať nové riešenia pre nákladný železničný trh a akcelerovať výkony intemodálnej prepravy v Európe. Veríme, že naše inovatívne myslenie pri vývoji produkcie bude kľúčovým prvkom prechodu k udržateľnej mobilite tovarov v rámci ekologickej prepravy. Tešíme sa na opätovné otvorenie brán tohto veľtrhu a na osobné stretnutie so zákazníkmi, partnermi a našimi priateľmi.“

Alexej Beljajev ml. riaditeľ predaja

Tešíme sa na Vás v hale B5/317/418 a pri výstavných exponátoch na koľajovej ploche 1/6.

Odber noviniek

Chcete byť informovaný o novinkách a zaujímavých informáciách týkajúcich sa lídra na európskom trhu nákladnej železničnej dopravy?